COT ONLINE NAJAARSVEILING 25 september 2021 – 14.00 uur en de laatste weegresultaten

Meldt u aan en kijk of biedt mee: https://www.cot-stierenveiling.nl/online-veiling/11

COT BASJE OMSCHRIJVING

Fokker: COT Basje is een elegante stier met veel aantrekkelijke fokeigenschappen. COT Basje is een rastypische stier met een zeldzaam prachtige kop. De stier heeft zeer veel rek in de rug en staat op 4 prachtig fijne, excellente benen. COT Basje is een alround stier en heeft hele mooie verhoudingen. Hij is zeer mak en makkelijk hanteerbaar. Zijn moeder is een zeer bijzondere koe te noemen en is met 89 punten AV ingeschreven. Zijn moeders moeder is ook al iets bijzonders! Zij heeft in haar 23 jaar (!!) leeftijd voor veel mooie nakomelingen gezorgd. COT Basje komt uit een zeer vruchtbaar geslacht waarbij de vrouwelijke lijnen een zeer goede tussenkalfleeftijd hadden alsook steeds een korte draagtijd.

Filmpje van COT Basje:https://www.youtube.com/watch?v=O6SOcFdhyag

Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen
Foto Theo Janssen